Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lenne a legjobb módja a...

Eragon1010 kérdése:

Mi lenne a legjobb módja a gép bővítésének? Többi lent?

Figyelt kérdés

A Gépet 1 Éve vásároltam a PC-Outlet-ben azért mert már nagyon kellett egy új gép a régi helyett és már nem volt időm gyűjteni többet. És akkor még teljesen laikus voltam ismerősök még ajánlották is, de azóta rájöttem hogy csúnyán bedőltem a parasztvakításnak, jobban utána kellett volna néznem a dolgoknak.


A gép konfigja:


Alaplap:


GIGABYTE GA-780T-D3L

GPU: Nvidia Geforce GT630 4GB

CPU: AMD FX(tm)-8120-Eight Core (2.8GHZ)

RAM: 8GB 2200 MHZ DDR3

Táp: ?? (Van valami Program amivel meg tudom nézni, dxdiagban és CP-uz-n nem látom! :D )


Ház: Cooler Master Elite Black 430


Mit lehetne cserélni, vagy bővíteni ahhoz hogy látható teljesítmény növekedést érjek el, és ne is legyen olyan drága hogy akkor már inkább veszek heyeltte egy újat?

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2014. jan. 4. 22:04
1 2
 1/13 lapát01 ***** válasza:

"Van valami Program amivel meg tudom nézni"

Leveszed a gépház oldalát (amitől ugrik a garancia ha még van)


-alaplap

-vga

-táp

-én valami tuningot adnék a bullnak, de nem ebben az alaplapban

2014. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát ennek tényleg eléggé bedőltél... Fogadni merek, hogy legfőképp a VGA 4GB VRAM-jának:)


Esküszöm bíróság elé vinném ezeket az embereket, akik így átbasszák a laikusok fejét...


Vedd le a gépházad oldalát, csak úgy tudod megnézni, hogy pontosan milyen táp van a gépedben. De ezer százalék, hogy cserélni kell.


VGA-t mindenképp újat javasolnék. Mennyid lenne a fejlesztésekre összesen?

2014. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyiért vetted?
2014. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Pontosan! :D A Kedves outletes fickó úgy körbeugrálta ezt a VGA-t mintha tömör Arany lenne..én meg gondoltam magamban: "szakember, biztos érti a dolgát.." Jelenleg 0 FT-om van, nyári Diákmunkával fogom összekapni a lóvét. 50.000 Forintot tudnék összeszedni! Garancia még van 1 Év és nem szeretném elvenni magamtól, félek hogy történik valami. De Majd megnézem a gép Papírjait ha megtalálom!


Valaki vállalkozik arra hogy követi a kérdésemet és ha megtudom akkor válaszol, tanácsokat ád szegény fejemnek? :D

2014. jan. 4. 22:16
 5/13 A kérdező kommentje:
120.000 Volt. + Hütővel együtt
2014. jan. 4. 22:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Írj majd privátban:)
2014. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 120GB-os ssd 600MB/s írás/olvasási sebeségüt és egy HD 7770 es videókártyát!
2014. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pontosabban ezeket: [link]


[link]


Nekem is ezek vannak!

2014. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 lapát01 ***** válasza:

"Vegyél egy 120GB-os ssd 600MB/s írás/olvasási sebeségüt és egy HD 7770 es videókártyát!"

Köszönjük Emese!

2014. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen Emese?
2014. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!