Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Toshiba külsö merevlemezek jók?

Toshiba külsö merevlemezek jók?

Figyelt kérdés
Én ezt néztem ki [link]

2014. jan. 4. 13:29
 1/4 DemonicOverLord válasza:
Nekem már például bedöglött egy és nem sokat bírta.
2014. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Samsung és WD is ment már tönkre nálam, de én még mindig a WD-ben bízok, más gyártó lemezében nem. Külső merevlemezt nem vennék kerettel együtt (más lehet a lemez csatlakozója, nem szabvány sata), külön vennék lemezt és keretet.
2014. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Toshiba merevlemezek jók.

Legalábbis semmiképpen sem rosszabbak mint bármely más gyártó hasonló darabjai.

Azért azt vedd számításban, hogy ha egy 1 TB-os darab múlik ki, az nagyon sok adat elvesztését jelenti.

2014. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ogi válasza:
Nekem pont ugyan ilyen tipusu merevlemezem van csak 500gb ba.Én filmek tárolására használom!Letöltök néhány 3d filmet rá a gépre felmásolom rá és rácsatlakoztatom a tv re és nézem a filmet.kb.fél éve van meg és meg vagyok vele elégedve.usb 3.0 csatlakozása de énnekem a pc men csak usb 2.0 van és így is nagyon gyors a kis toshiba.
2014. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!