Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Toshiba encore wt8 vagy...

Toshiba encore wt8 vagy lenovo ideapad miix2?

Figyelt kérdés

Nézegettem őket,de nem igazán tudok választani. Vélemények? Melyik a jobb és miért?

Köszönöm!



2014. jan. 1. 23:55
 1/1 feca101 válasza:

miix2 - nemrég vettem, használom egy ideje, van androidos tabletem is ipadem is, a miix ezekhez képest egy gyerekjáték, munkára használhatatlan, nagyon lassú, alap programoknál is hihetetlenül lassú még ha lebutítom az oprendszerét akkor is, pedig még alig raktam rá alkalmazás

A wifije nagyon gyenge, alig látja a hálózatokat, amiket egyéb eszközök, (még azok is amik töredékébe kerülnek ) simán látnak. Ezt teszteltük sok készülékkel. A beállításait több szakember átnézte, még mielőtt valaki azt mondaná - nincs beállítva rendesen...

bár igazából ezzel sem kellett volna szórakozzak, ha megveszek egy készüléket, és kifizetem a rajta lévő oprendszert is, elvárható lenne hogy az működjön (főleg ezért a pénzért) Egy Androidos, vagy egy Apple terméknél így is van - bekapcsolod és láss csodát "működik!!!" Viszont bármilyen micro..s termék kerül a kezembe mindig ez a vége... - ba...m el a sok időt az életemből a semmire, és nem működik. Sajnos van pár program amit használok és kötődik a windowshoz ezért sajnos nem tudom száműzni az életemből véglegesen, de szerencsére egyre több alkalmazás készül androidra és apple termékre, és remélem hamarosan eljön az idő, hogy végre falhoz csapkodhatom ezt a sz..t

Lehet, hogy más oprendszerrel jól működne ez a készülék, de így az a véleményem, hogy használhatatlan játékszer.

2014. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!