Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI Z87-G45 Gaming alaplap,...

Halalfalo kérdése:

MSI Z87-G45 Gaming alaplap, RAM Dual Channel?

Figyelt kérdés

szeretnék még RAM-ot venni az alaplapomba, de minden memória-slot fekete színű, így nem tudom, hogy melyek tudnak dual channelben dolgozni. Mindegy, hogy hogyan rakom be őket?

Köszönöm a válaszokat :)



2014. jan. 3. 18:32
 1/5 macika55 ***** válasza:

1-3

2-4

Így van párban.

2014. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nem voltam benne biztos, mindig csak a színeket néztem. :D
2014. jan. 3. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ha megkérdezhetem a nállam hozzáértőbb kollégákat ez az alaplap mivel érdemelte ki a gaming jelzőt?
2014. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Mert az MSI így nevezi:

[link]


:D


Amúgy egy 20 eFt -os alaplappal is ugyan itt tartana. Sosem értettem az ilyet. Megvesznek dupla pénzért egy alaplapot, csak azért mert az "Gamer" és az milyen trendi, mert mindent szénné tudnak benne húzni. Közben egy olcsóbb alaplappal, több pénz jutna gyorsabb hardverre és akkor tunningolni se kéne. "De hát az hülyeség, mert az nem gémer." Anyám borogass... :D

2014. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem azért van ilyen alaplapom,mert én gamert akarta venni. Hogyan is fogalmazzak.... Leesett a kamionról.
2014. jan. 4. 00:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!