Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ugyan annyi az FPS...

Miért ugyan annyi az FPS bármilyen beállítás mellett COD2 multiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok lenne egy olyan problémám hogy az , miért van hogy bármilyen beállítás mellett 92-3 fps, ha a legkisebb felbontásra teszem , mindent kikcsapcsolok textúrákat is leveszem akkor is 92-3 és ha minden felteszek amit csak lehet a legjobbra akkor is annyi...kicsit azért ezt furcsálom mert nem értem miért lehet ez :S
2014. jan. 2. 12:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
mármint? az mitől lehet? szerveren soknak több van, kérdezgettem ott kinek mennyi, mert arra is gondoltam hogy lehet a szerver miatt van ez , de mégse mert másnak több , és más szerveren is annyi sajnos :S
2014. jan. 2. 12:52
 12/13 anonim ***** válasza:

gyakorivalasz2 :

Természetesen ez egy sokszor cáfolt méretes baromság, de azért terjeszd nyugodtan, nehéz lenne beismerni az fps huszároknak, hogy csak egyszerű farokméregetésről van szó.

2014. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hát azért nem hiszem hogy cáfolt lenne, mert több fps-el feltudtam oda ugrani ahova régen soha..és más akinek még több van , át tud oda ugrani ahova én már nem ...és a játék is gyorsabb , cod2-nél elég sokat számít pedig az fps
2014. jan. 2. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!