Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó ez a hűtőpad a...

Mennyire jó ez a hűtőpad a notebookom alá?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy Acer notebookot, valamint mivel játékokra elég sokat lesz használva így egy hűtőpadot is vettem alá, érdekelne hogy kinek mi a véleménye, mennyire fog melegedni kb?

Notebook:

[link]


Notepal X3 hűtőpaddal



2014. jan. 2. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jó drága.

Egy fele ennyibe kerülő darab éppen úgy megtenné.


[link]

2014. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha az ár nem lényeg akkor jó fajta
2014. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
35 Euróért megvettem a Media Markt ban már, ez volt a legjobb amit találtam, BF4 és Cod Ghost hoz hasonló játékoknál gondolom eléggé melegedne az i7 es proci meg a 730m es grafikus, akkor ezzel a hűtőpaddal nem lesz vele gondom? :D Köszönöm az eddigi válaszokat
2014. jan. 2. 01:06
 4/12 anonim ***** válasza:
hát alapbol úgy kellene tervezni egy notebook ot h ne legyen vele baj. de sztem igy ez már elég lesz
2014. jan. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert hallottam 1-2 embertől hogy melegszik az Acer, viszont egyéb panaszt nem hallottam rá, ezért is emelett döntöttem. KB hány C-on kellene hogy fusson ez a gép terhelés alatt / terhelés nélkül?
2014. jan. 2. 01:23
 6/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=kq06hsshIR8&list=PL295691144B..


Amikor a srác kiszedi az alaplapot, akkor látható egy kb pár cm-es rács. Ott megy be a levegő a proci és VGA hűtőhöz és sehol máshol.

Mindegy mekkora szélmalmot raksz az egész gép alá.

Itt egy másik video

http://www.youtube.com/watch?v=5CATDQvTuSY

2014. jan. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem azért,de az összes laptop melegszik,így is csoda hogy akkora bezsúfolt helyre be tudták rakni a procit,readásúl nem 90C-on üzemel alapból :)

Szóval az összes laptop alja kb 30-40 esetleg 45C között mozog és a kérdésedre vissza térve,annyira drága nem kell mert igazából a legolcsóbb is jobb mint a semmi :)

2014. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez már megvolt véve amikor kiírtam a kérdést, csak az érdekelt hogy mennyire fog segíteni ez a hűtőpad :D Köszönöm a válaszokat
2014. jan. 5. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Jah bocs :D Kérdésedre válaszolva sokat fog segíteni :D Nem hal meg legalább az alaplapod.
2014. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Terhelés alatt hány C körül kellene lennie a procinak meg a VGAnak? :D kb.. ? Hűtőpaddal eddig terhelés alatt max 73C ra ment fel a proci, 65re a VGA. Ha csak netezek, wifi stb.. akkor CPU 40-50C a VGA pedig 35-40C között van. Ez így normális? :D hány C-t bír max a proci és a vga?
2014. jan. 5. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!