Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort vegyek?

Ekvalizer kérdése:

Milyen processzort vegyek?

Figyelt kérdés
Milyen processzort vegyek egy GIGABYTE HD 7770es videókártyához? (max. 50.000 Ft) 8magos processzor megérné? vagy túl erős lenne hozzá? esetleg egy integrált vga-s processzor, mert ez a videókártya támogatja az integrált vga-val való munkavégzést.

2014. jan. 1. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minél jobbat. Mivel ha valamikor a jövőben fejleszteni akarod a gépedet, akkor egy izmos procival már nem lesz gondod és nem fog fájni a fejed.
2014. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az 50k csak a procira van, vagy proci+alaplap párosra?

Ha csak a procira, akkor ennyiből már talán egy intel is kijöhet, de ha együtt akkor egy fx6300+asus m5a97 evo r2.0 (intelhez nem adok példát amíg nem tudom, hogy csak a procira van az 50k).

Valamint ha játékra van a gép akkor hülyeség 50ezres procit venni, mert a vga gyenge lesz hozzá. Nem lesz kihasználva.

2014. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak procira, igen játékra kéne, valami amd procit gondoltam de akkor szerinted fölös mondjuk 8magos?
2014. jan. 2. 00:53
 4/5 anonim ***** válasza:
A 8 magos amd procit kettészarja egy haswell i5-ös 4 magos teljesítmény terén, és 45-50e ft-k. Én a helyedben inkább azt vennék.
2014. jan. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze jobb egy intel proci, itt a gond azzal van, hogy hiába lesz fasza proci a gépedbe ami mellé egy 150-180ezres vidikarit is rakhatnál, ha nem lesz mellette csak egy hd7770.

Az se egy rossz kártya, csak értelmetlenül gyenge a proci mellett :/

2014. jan. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!