Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez így mennyire korrekt gamer...

Szbb23 kérdése:

Ez így mennyire korrekt gamer pc? Proci: intel core i5 4670k |vga:SAPPHIRE R9 280X 3GB GDDR5 OC TOXIC|ram : KINGSTON HyperX Blu 8GB 2x4GB 1600MHz|ház : Fractal Design Core 3000|táp:CoolerMaster GX750W|cpu hűtő:Coolermaster 412s slim 2fan

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 23:14
 1/4 A kérdező kommentje:
bocs ha nem lehet eligazodni rajta XD látom hogy elk*rtam
2013. dec. 31. 23:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem látom értelmét egy 750es tápnak hacsak nem raksz bele a közeljövőben még egy 280x-et. Igazából persze ez nem gond, de vehetsz akkor minőségibb (mindig van jobb :D) kisebb tápot is ennek az árát. Igazából alacsonyabb kihasználtsággal csak rosszabb teljesítményen dolgoztatja így többet eszik mint kéne.

Valamint mi lesz az alap alatta?

2013. dec. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ASrock z87 Extreme 4 lesz az alaplap


a tápot pedig 15 ezer forintért szerzem újonnan bontatlanul

2014. jan. 1. 00:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor úgy már a táp szerintem rendben is volna, az alappal meg szerintem nem lesz semmi gond, egyedül annyit láttam, hogy oda kell figyelni hol veszed. Van ahol csak 2 év garivál árulják... gondolom 2-3ezerrel olcsóbban mikor alapból 3 járna.
2014. jan. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!