Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha raknék még 1 VGA-t gépbe,...

Ha raknék még 1 VGA-t gépbe, mire kell figyelni? Csak ugyanazt lehet ami bennevan? Kell vmi módosítás? Hűtés, proci stb.

Figyelt kérdés
ASUS GTX 770 van jelenleg.
2013. dec. 31. 20:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha azt a listát nézed, akkor láthattad volna, hogy a 280X már DX11.1-et is tud. A gyártók között annyi a különbség, hogy mindegyiknek más az órajele, de ezen te is állíthatsz. Nekem az Asus van elől, aztán MSI. Attól függ melyik gyártót preferálod.
2014. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az EVGA meg túl van árazva, szerintem azok nem érik meg.
2014. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Amikor vettem azt figyeltem meg, hogy másik gyártók GTX 770-e olcsóbb volt mint az ASUS. De inkább ezt vettem, mindenhol csak jót írtak róla. 1 hónapja van meg a gép, eddig játszottam ac3-mal, bf3-al, far cry 3-mal és mindegyik ment full HD ultra-n.

Bf3-nál néztem FPS-t( úgy értesültem, hogy az sem mind1 h milyen színű a szám), 80-100 között volt és zöld színű, játék közben.

2014. jan. 1. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!