Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell fájlrendszert...

Hogyan kell fájlrendszert módosítani?

Figyelt kérdés

Kaptam egy Sony 16 GB USB 2.0 pendrive-ot, és nem tudja kezelni a nagyobb fájlokat (több, mint 1 GB), a fájlrendszerre hivatkozva, ami most FAT32.

Hogyan tudom a fájlrendszert módosítani, hogy nagyobb fájlokat is tudjon kezelni a pendrive?



2012. dec. 28. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Formázod és beállítod, hogy NTFS legyen. (amúgy a 4 GB-nál nagyobbakat nem kezeli)
2012. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Total Commanderben formáznám, hogy Fat32 és exFat fájlrendszert ír ki, mint lehetséges fájlrendszer...
2012. dec. 28. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Azok közül bármelyik jó erre a célra...
2012. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen operációs rendszer?

ExFatra formázós jó lesz neked.

2012. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Xp-m van.


Sajnos exfatot nem kezdi el formázni, azt írja ki hogy a windows nem tudta befejezni a formázást.


Fat32-es fájlrendszerrel meg simán leformázza... :/


Nem hiszem el hogy egy akkora márka, mint a Sony, 16Gb-os pendrive-ot eleve így dob piacra, hogy Fat32-es, és xp-vel át se lehet állítani NTFS-re :/

2012. dec. 28. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincsa köze a márkához. Az XP amúgy sem látná neked az NTFS fájlrendszert szóval. Tudod az a probléma, hogy az XP lassan 12 éves lesz, a pendrive-od meg zsír új. Amikor az XP kijött akkor még az infótanárom 32 MB-os pendrive-jára csorgattuk a nyálunkat.
2012. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, azóta sikerült megoldanom a win7-el a problémát, nem tudtam, hogy az XP idősebb, mint az NTFS fájlrendszer.
2013. jan. 1. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!