Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használ valaki Rapoo 8900P...

Használ valaki Rapoo 8900P típusú billentyűt és egeret? Vélemények? VAn annyira jó, amennyire drága?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, én 4 évig használtam. Nekem megfelelt, és nem tért el egy kicsit sem egy genius billentyűzettől...
2013. dec. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kurzort ebből a márkából, még nem használtam. Biztos, abban se csalódnék...
2013. dec. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nekem néha nem működik az ü betü. Meg csinál furcsaságokat, tegnap pl beragadhatott valami wordben, és nem tudtam sort váltani, amerre klikkeltem, arra jelölte szöveget. pedig nincs messze bluetooth durván 2 méter.


akksija mennyit bírt neked?


hátrányok, amiket eddig észrevettem:


- ha beleteszem az ölembe, az akkufedél magától kiold, oda kellett ragasztanom cerluxal.


- nincs Caps Lock visszajelző, így csak akkor látom, h be van kapcsolva, amikor irni kezdek. továbbá nem látom, h kikapcsoltam-e, csak ha kipróbálom írással.


- az usb vevőjének nincs ledes visszajelzője, így nem látom, ha esetleg túl messzire vittem a billentyűt, ahol már nem működik.


- a felső menűsorban lévő hangot szabályozó érintőgombokat többször kapcsolom be véletlenűl, mint tudatosan.


egyébként nagyon jó a cucc, könnyű, mégis minőségi, ez a szál csiszolt fém sokat dob rajta. Az egeret szokni kell, a görgő kerülhetett volna kissé feljebb is, rövid újjaim vannak, jól ki kell nyújtani, ha görgetek :) az előző canyon egeremnél kényelmesebb volt

2013. dec. 30. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!