Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Konfigról?

Figyelt kérdés

Gamer számítógépet szeretnék, DE NEM full gamert, csak egyszerűen gamert... Ami azt jelenti, hogy az ebben az évben megjelent híres és klassz játékok mennének e az alábbi gépigényű gépen, Hight-on vagy Ultrán....


A Konfig:


Windows 7 Ultimate 32-bit


Intel Core i5-3570


AMD Radeon Sapphire 7850


8gb ram


Gigabyte Technology Co., Ltd. H55M-UD2H (Socket 1156)



#konfiguráció #Számítástechnikai tanács
2013. dec. 29. 02:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nemrossz márka az ASRock, nekem a régi gépemben 4 éven keresztül ASRock alaplap volt, bajom nem volt vele, de így előre nem lehet megjósolni semminek az élettartamát.


Én a helyedben nem vennék ilyen drága házat 10k környékén is vannak jól szellőző illetve designos házak. A házon spórolt 10k mehetne egyéb hardverre.


Itt van pár ház:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Tápod van? Ha igen mi a pontos típusa? Ha nincs mennyit költenél rá?

2013. dec. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs baj az AMD-vel ár/érték arányban nagyon is jók. FX6300 és FX8320 nagyon is jók játékra és munkára is egyaránt.

Viszont természetes, hogy egy i5 erősebb náluk.

Sok teszt van róluk amin összehasonlítják őket játékok alatt. Nézegess, google-val rengeteget találsz.

2013. dec. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tápegységem, szerintem megfelelő lesz a szerinted javasolt konfig összeállításhoz. Támogatom az ötleted, tényleg hülyeség 20000 FT-ot elkölteni gépdobozra. Így is: 66.070 FT-ra jövök ki úgy, hogy ezt mind bele veszem. Mert nekem nem számolnak fel áfát + még a nálam lévő pénzel is hiányzik a leírt összeg. Úgyhogy, január végére szerintem majd megfogom keresni rá a pénzt. Nagyon szépen köszönöm, a segítségedet! Ha, esetleg számíthatnék máskor is a tanácsodra, akkor privát üzenetben leírnád nekem az email címedet, amire esetleg írhatok ha számítástechnika terén útbaigazításra lenne szükségem? Kérlek, ezt még írd meg és további jó estét!
2013. dec. 29. 03:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!