Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Konfigról?

Figyelt kérdés

Gamer számítógépet szeretnék, DE NEM full gamert, csak egyszerűen gamert... Ami azt jelenti, hogy az ebben az évben megjelent híres és klassz játékok mennének e az alábbi gépigényű gépen, Hight-on vagy Ultrán....


A Konfig:


Windows 7 Ultimate 32-bit


Intel Core i5-3570


AMD Radeon Sapphire 7850


8gb ram


Gigabyte Technology Co., Ltd. H55M-UD2H (Socket 1156)



#konfiguráció #Számítástechnikai tanács
2013. dec. 29. 02:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam. Jelenleg van Windows 7 Ultimate 32-bitem.. De egyből frissítem 64-bitre, úgyhogy így válaszoljatok légyszives....
2013. dec. 29. 02:22
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, és 8 gb DDR3-as ram, ez sem mindegy...
2013. dec. 29. 02:22
 3/13 anonim ***** válasza:

Most akarod venni?

Mennyid van rá és mik kellenek?


Egyébként ez nem kompatibilis, mivel az alaplap 1156-os, a proci pedig 1155 foglalatú.


És ennyiből jobb lenne a 1150-es Haswellt venni.

2013. dec. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából, a videókártya megvan. A Ram, megvan. És az alaplap is megvan. Szóval, ebből akarok egy gamer gépet kialakítani. És nem tudom, hogy egy gamer alaplapra minimum mennyit érné meg, áldozni... De, azt akarom hogy az i5-nek jó legyen a kiszemlélt alaplaphoz a foglalat, ha már nem megfelelő a foglalata a most lévőnek...
2013. dec. 29. 02:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez a foglalat már halott, venned kellene újat, ha i5-öt akarsz procinak. Mennyid lenne a procira és alaplapra?
2013. dec. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát... Úgy terveztem, nem fogok rá olyan sokat költeni de ezeket néztem ki magamnak:


[link]


[link]


Nem tudom melyik lenne a jobb?

2013. dec. 29. 02:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindkettő AM3+ foglalatú, vagyis AMD FX processzorokhoz, nem pedig Intelhez való.

Végül is olcsóbban jönnél ki egy FX6300 procival és hozzá egy Asus M5A97 R2.0 alaplappal.


[link]


[link]


Viszont, ha mindenképp az általad említett i5-3570-t akarod venni akkor így:

[link]


És hozzá az alaplap: [link]

2013. dec. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

+, még ezek közül is kéne választanom, hogy melyik szellőzik jobban ill. melyik néz ki jobban...:


[link]


[link]

2013. dec. 29. 02:50
 9/13 A kérdező kommentje:
És az ASROCK az tényleg jó márka? Amivel arra akarok célozni, hogy tényleg egy élet biztosítás? Csak azért kérdezem, hogy nem romlik e el könnyen, strapabíró e, "élet céljából", nem kell e kidobni egy kis portól... Ilyesmi... Mert azt tudom, hogy az Asus meg az Msi az jó márka, csak mert ezt még nem ismertem...
2013. dec. 29. 02:55
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja, és bocsi hogy ennyit kérdezek. De úgy látszik, te tényleg nagyon jó vagy a számítástechnika terén, megtudnád nekem mondani, hogy e között: [link] és az I5 között, mi a különbség, vagy melyik jobb? Mert nem tudom. Nekem nem ajánlották az AMD processzorokat, bár nem tudom hogy te hogy vagy ezzel, de megkérdezném hogy te melyiket ajánlanád nekem?
2013. dec. 29. 03:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!