Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bedöglött a pendrive-om?

Bedöglött a pendrive-om?

Figyelt kérdés
filmet néztem délután a tv-men pendriveról és este fele rá akartam tenni még egyet bedugtam a gépbe elkezdtem letörölni róla a cuccokat de furcsa volt, hogy nem kezdi el a letörlést hanem csak behozta azt az ablakot, hogy töröl. Kihúztam hátha vmi gond van vele. Visszadugtam és vmi olyan mappát is mutatott ami már nem is volt rajta (egy régebbi film mappáját). Le akartam törölni de mikor rámentem, hogy törlés lefagyott az egész fájlkezelő nagy nehezen újraindítottam a gépet de utána már fel sem ismerte a pendrivet. Másik gépen sem működik. Vigyem szervizbe? Amúgy egy Kingston DataTraveler R3.0 16GB-os pendrive és még kb. 4év garancia van rá.
2013. dec. 28. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg leformázni FAT32-re. Minden rajta lévő cucc lefog törlődni, ezért előtte csinálj egy biztonsági mentést a pendrive-ról (ha enged másolni).
2013. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valszeg túl sűrűn írtad, és meghaltak a NAND chipjei.

EZEKről olvashatsz a neten elég sokat, pl. az SSDkel kapcsolatban.

Azok a memória chipek korlátozotta írhatóak, viszont általában olvasni sokkal tovább lehet őket.

Valszeg ezért látta rajta a régen törölt infót.

Persze ha nem ennyire súlyos a probléma, akkor elég egy újraformázás.

2013. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez az hogy leformatálni sem tudom mert ha bedugom a gépbe nem érzékeli. olyan mintha besem dugnám és ezért formatálni sem tudom. számítógépnél a kezelés menüben sem jelzi.
2013. dec. 28. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor gariztasd le ha tudod.

Bár szerintem úgyis megdumálnak hogy te vagy a hibás, és különben is mit kébzelsz.

2013. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!