Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit érdemesebb venni Pendrive...

Bitangjó kérdése:

Mit érdemesebb venni Pendrive vagy Micro SD kártyaolvasóval?

Figyelt kérdés
A micro sd-t is pendrive-ként használnám egy kis kártyaolvasóba szal telefon, fényképező dolog nem nagyon érdekel :) Arra lennék kíváncsi, h tartósságra, adatátviteli sebességre melyik jobb vagy van-e lényegesebb különbség. Köszönöm előre is a választ.

2013. dec. 28. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a pendrájv kényelmesebbnek tűnik.
2013. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Belső felépítésben nemhiszem hogy lenne külümbség.
2013. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most ahogy nézegettem vaterán a hirdetéseket, árban se sok külmbség van :) Így akkor szerintem marad a Pendrive :) Azért köszi a válaszokat.
2013. dec. 28. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem vaterán ne vegyél pendrivet se mem kártyát. és egyszer vettem olcsó is volt és bírta 2 napig. olcsó húsnak híg a leve. vegyél megbízható webshopban.
2013. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pendriveot használtan? UAAAAA soha. Ki tudja hány ezerszer írták már???
2013. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam h használtat akarok venni :) Elég sokat vásárolgatok vaterán és eddig nem volt semmi gondom belőle. Alaposan megnézem h kitől veszek bármit is. De azért köszi :)
2013. dec. 29. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!