Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket érdemesebb?

Melyiket érdemesebb?

Figyelt kérdés

Most veszek videókártya és az Nvidia drágábban adja a termékét mint az AMD.Néhol azt hallottam hogy az nvidia minőségibb vga kat csinál mint az AMD.Ha ár nem számít akkor melyik a jobb választás játékra?Nvidia ról sok jót hallottam viszont amd friss kártyáról korántsem.Fekete halál vagy mi.AMD vagy Nvidia ha az ár nem számít??

Értelmese válaszért zöld ujj jár... :D


2013. nov. 24. 22:14
 1/4 Smittes ***** válasza:
Én AMD párti vagyok, egyébként a fekete halált már javították, szóval tárgytalan. Nem HW hiba volt, hanem driver, de már lelehet frissíteni.
2013. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Smittes ***** válasza:
Amúgy hol NVIDIA hol AMD a jobb.
2013. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Egy nvidia 780ti t néztem mert a mostani gt 210em 6éve van meg és semmi baja nem volt.Amd termékem nem volt de engem arra tanítottak,hogy a minőséget meg kell fizetni.Gondolom hardverek esetén is így van.


A mostani gt210 re nvidia Game ready driver ia kijött és szerintem a régi kártyájukkal is foglalkoznak.Ha Nvidia karit veszek akkor melyiket.ajánljátok 120-180k között.

2013. nov. 24. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen nVidiát akarsz és 180 ezred van rá, akkor GTX 780Ti.


De fontos, hogy milyen konfig mellé vennéd? Mert kell hozzá egy elég erős processzor is megfelelő alaplapban és egy minőségi táp ami elviszi a géped.


A "feketehalált" már orvosolta az AMD, adtak ki rá drivert.


Egyébként árban jobban járnál egy R9 290-nel, vagy R9 290X-xel.

2013. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!