Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Memória bővítésénél mire kell...

Roli901214 kérdése:

Memória bővítésénél mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
A gépembe van egy APACER DDR2-es 800mhz-es 4GB RAM és szeretnem bővíteni 6 vagy esetleg 8GB-ra. Mindenképp ddr2es kell mert meg nem akarok venni uj alaplapot meg minden hozzátartozó cuccot, azt majd csak ilyen 1-2 ev mulva. De addigis kell nekem ez a + 2-4GB ram. a kérdésem az lenne hogy ha pontosan ugyanilyen ramokat mint ami most a gépembe van nem találok, lényegtelen ha veszek mellé más márkás ramokat, a lényeg hogy CL5 ddr2es es 800mhz-s legyen?? 667mhz-eseket ne is nézegessem ugye? Na szóval attól h más márka, össze fog tudni dolgozni az enyéimmel?

2013. dec. 28. 15:06
 1/6 papagenou ***** válasza:
fog vele dolgozni, ha lassabbat veszel, akkor annak szintjén fog menni a többi is. viszont újonnan rohadt drága a ddr2
2013. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 papagenou ***** válasza:
konkrétan ez a legolcsóbb amit láttam [link]
2013. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nem újan használtan gondoltam venni valakitől. :)
2013. dec. 28. 15:10
 4/6 A kérdező kommentje:
valami ilyesmi jó lenne na, az alaplapom max 8gbig bővíthető úgyhogy igen jó lenne 2x2GB. de csakis használtan ujan mar tényleg nem éri meg akk keresek ugyanannyi frekvencián dolgozót és akk gondolom úgy király lesz :)
2013. dec. 28. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Vehetsz mellé elvileg bármilyen DDR2-es RAM-ot, ha 667mhzeset veszel az is jó csak akkor a jelenlegi memória is az alacsonyabb órajelen fog menni. Szerintem mindenképpen egy 2gb-os modult vegyél, így biztosan fog menni dual channelben.
2013. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem mellejuk 2x1gb-ot pontosan ugyanolyan mint ami volt csak 1gb kitbe (hasznaltan) es amikor beleteszem oket (mind a 4 slotba van ram) nem bootol sotet a kep csak mennek a ventik. :/ aztan kivettem oket viszatettem az eredetieket semmi gond aztan cserelgettem beletettem csak +1gbot azzal bootol megy es amikor hovna be a windowsot restartol es kiir olyan h repair windows valami arra ramegyek aztan kek halal :/ mit csinaljak? :/
2013. dec. 31. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!