Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan érdemes válogatni...

Honnan érdemes válogatni használt számítógépet és mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

én sehonnan nem vennék használt számítógépet maximum alkatrészt bele de azt is csak akkor ha 100%-ig biztos vagyok benne hogy megbízható akitől veszem de pl vannak olyan számítástechnikai boltok ahol vannak használt pc-k olcsón én az atx-et ajánlom egész jó shop én onnan rendeltem újonnan a gépemet külön alkatrészekből és ingyen összerakták

[link]

2013. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te jó isten, mekkora lehúzás ez amit linkeltél, mondjuk atx, mit is várhattam ezektől... :)

Közlöm veled is, hogy a gép alkatrészei nagyrészt nyákból vannak, szóval nem kopnak, nem kell félni a használt cuccoktól.

Hardverapro.hu-n rengeteg gép van, ott érdemes venni, viszont alaposan teszteld a helyszínen intel burn testtel, hd sentinellel nézd meg a hdd, illetve egy a gépnek megfelelő benchmark programot is futtathatsz.

2013. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az oké hogy nem kell félni a kopástól nem attól félek

De minden használódik egy idő után, semmi sem tart örökké

Ki tudja mire volt előtte használva az adott processzor alaplap vagy akármi ami benne van

Amúgy igen HDSentiellel meg egyéb ilyesmi programokkal nem árt megnézni

Amúgy az ATX szerintem a legjobb bolt jófejek és ólcsók is, nem tudom mi bajod van velük

2013. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látszik nem volt még az üzletükben :)

25ből monitorostól jobb gépet kapsz hardveraprón, mint itt, az meg a másik.

2013. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!