Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leformázott microSD kártyáról...

Leformázott microSD kártyáról vissza lehet hozni az adatokat?

Figyelt kérdés

Probáltam már a Recuva nevű programot de az csak a számitogépen törölt fájlokat hozza vissza hiába állítom be aszt, hogy hórdozható eszközön keresse.

Előre is köszönöm a segítséget.



2013. dec. 27. 15:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja én is arra gondoltam.Azért az sem biztos hogy milyen kártya.a fuji-nak is volt a xd-picture card-ja ami úgy nézett ki mint például a MMC.
2013. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És lehet hogy ezt nem látja a Recuva vagy magát az olvasót.
2013. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Régebbi fényképező gép és rosszul írtam mert sima SD kártya bocsánat:(, és leformázodott nem letöröltem az adatokat. Azóta üresen van hagyva.
2013. dec. 27. 17:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Stellar Phoenix,Get Data Back ami egyszerű felhasználásra való de van kimondottan sd kártyára is akad program például a sd-card-data-restore-software és társai.Lényeg ha nem lassú formatálással csináltad és nem írtad fölül van esély a visszanyerésre.
2013. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó!
2013. dec. 27. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!