Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 32GB-os microSD kártyáról...

32GB-os microSD kártyáról spontán adatvesztés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szereztem egy új 32GB-os class10 microSD kártyát. Az elvártaknak megfelelően lehet rámásolni illetve lemásolni csak egy gond van, de az nagyon nagy gond.

Olyat csinál hogy ha rámásolok pl 10GB sorozatot vagy zenét és utána beteszem a telefonba eltűnnek a cuccok róla. Volt olyan is hogy rámásoltam zenéket, majd telefonról tudtam is hallgatni de a következő nap eltűnt egy része illetve asztali gépen nem láttam a zenéket, de telefonon igen.

Nem tudok valami programot erre a problémára? Mert szerintem javítható, mert mondom nagyon gyors kártya csak ezt a spontán adatveszést nem értem.

Ha találkoztatok már ilyennel vagy van tippetek mit csináljak vele akkor írjatok!



2013. dec. 20. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hamis a kártya. Ez onnan vehető észre, hogy ugyan rá lehet másolni a dolgokat, de visszaolvasni már nem lehet.


Bővebben erre:

[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..

2013. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most olvastam hogy vannak bizonyos eladók akik kamu kártyákat adnak el. 4-8-16 gigás kártyákat valahogy megbuherálják hogy 32GB-nak tűnjön. Nem tudom, hogy én is egy ilyenbe futottam bele, de ha igen akkor valami programot kérnék... ami helyreállítja a dolgokat, mert állítólag van olyan csak nem tudom, hogy miképpen keressem.

Használtam már a h2testw és a USBDeview-2.27, de ezek csak tesztelők... nem oldják meg a gondomat

2013. dec. 20. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy a telefonodon van valami, ami irtja az adatokat. Pl. állítólag az a genya pou is szereti a cuccokat törölni a kártyáról, csak mert miért ne. Remélem, nem használsz ilyesmit.
2013. dec. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!