Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha letörlöm az integrált...

Ha letörlöm az integrált videokártya driverét a gépről, akkor attól függetlenül ugyanúgy kell lennie képnek?

Figyelt kérdés
Intel HD Graphics, ennek akarom leszedni a driverét és letiltani a bios-ban hogy be tudjak rakni új videokártyát.

2013. dec. 26. 17:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Igen. De ráérsz akkor is letiltani, ha beraktad az új kártyát.
2013. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem akarja felismerni az új kártyát, pedig már beraktam rendesen. Aztán találtam valamit, hogy töröljem le a driver-t meg tiltsam le, és akkor fel fogja ismerni. Akkor most ha le van tiltva és törölve van a driver hogy lenne kép? :D
2013. dec. 26. 17:23
 3/27 macika55 ***** válasza:
100%

Így van tedd be a dedikált karit,csatlakoztasd rá a monitort.

A windows alapból felrakja a driverét.

Majd töltsd le a dedikált kari driverét,futtasd.

Mikor minden működik akkor töröld le az integrált drivert.

2013. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 macika55 ***** válasza:
100%
Lehet a biosban át kell állítani a VGA-t pcie-re.
2013. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk adni egy kis tápfeszültséget annak a videókártyának.
2013. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Ha a tiéd az előző kérdés a hosszú leírással, a probléma nem fog ettől megoldódni. A BIOS sem ismeri fel a kártyát, a rendszer pedig ekkor még el sem indult. Innentől kezdve bármit csinálsz a rendszeren, ugyanúgy nem fog menni a kártya.

A kérdésre válaszolva: lesz kép, csak alacsony felbontású és szaggatni fog.

Ha tudod, próbáld ki a kártyát másik gépben, lehet, hogy az alaplap nem szereti. A kártya tetején jobb oldalt meg vannak tötlve a csatlakozók a szükséges kábellel?

2013. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De az a jó, hogy a windows baszik bármit is csinálni, a kártya be van rakva, monitor rá volt csatlakoztatva, és semmi, le se szarja. A BIOS-ban is semmit nem észlel, hogy csatlakoztatva lenne bármi is a pcie csatlakozóhoz. Át is állítottam az elsődleges adaptert pcie-re és pci-re is, megnéztem a manuális módot, ott is csak az intel-t írja ki, nem működik sehogy sem.
2013. dec. 26. 17:30
 8/27 A kérdező kommentje:
5-ös szerintem van neki elég mert mennek a ventilátorok.. :D
2013. dec. 26. 17:33
 9/27 anonim ***** válasza:

Akkor valamit át kell jumperelni az alaplapodon.

[link]

Ilyen feliratot keress valahol a lapkán vagy a kézikönyvében, majd át kell tenned egy kis pöcköt egy másik állásba.

2013. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
9-es, van benne valami, ennek utánanézek. :D Köszi!
2013. dec. 26. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!