Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HAveromtól hoztam egy 8500gt...

HAveromtól hoztam egy 8500gt vidikarit, neki a gép 512mb jelezte, én hazahoztam be tettem a gépbe és csak 256mb ír ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Neki Vista/7/8 volt fent, ami másképp számol, a WDDM miatt "virtuális memóriát" ad meg. Nálad XP van, ami a szimpla VRAM-ot jelzi. Lehetséges ez?


Egyébként egy GPU-Z megmondja neked a tutit a kártyáról, és minden gépben ugyanazt fogja mutatni, a tényleges méretet.

2013. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen kártyám, csak az 8600GTS volt és Asus márka. Valójában 256 Mb -os volt. De az XP alatt 512 MB -osnak ismerete fel. A Windows Vista viszont felismerte normálisan. Több mindennel próbálkoztam, több drivert kipróbáltam, de semmi. Végül is feladtam, mert soha semmi gondot nem okozott ez a kis bug. Szerintem te se foglakoz vele, ha stabil a kártya.
2013. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Neki is Xp van igaz valami buherált fajta, nekem pedig eredeti home premium. Stabil a kártya sőt a vártakhoz képest elég jól megy. Csak gondoltam mivel nem annyit jelez nem is használja ki annyira. Kellemes ünnepeket.
2013. dec. 24. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!