Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem rég vetten Haveromtól egy...

Nem rég vetten Haveromtól egy Videókártyát geforce6600 128 mb osat és valamiért szarakodik-- valaki ha segítene megköszönném vajon mi lehetne a baja?

Figyelt kérdés
Szóval ki is cseréltem.. és működött is minden frankón majd rá 2 hétre tetten egy új windows-t és utána szedtem le hozzá drivert miután feltelepítettem. És azóta most is működik csak kb olyan 7 percenként le fagy.. a gép olyan 3-4 mp-re- és el megy a monitor 1-2 mp re minha kikapcsolnám majd vissza. és be csíkoz.. de ha újra el indítok egy alkalmazást mintha mi sem történt volna- működik tovább minden hát ez így nem is nagy probléma de minden 10 percben ugyan ez van. és újra telepítettem azóta a windows-ot megint és megint más drivet szedtem le és akkor is pont ugyan ez van. vajon mi lehet a probléma? vissza vittem haveromhoz akitől vettem és neki pontosan működik a videó kártya semmi baja sincs nála be se fagy meg semmi.. vajon mi lehet a probléma esetleg valami konfigurálás vagy valami hasonló?? ha valaki is tudna nekem ebben az ügybe segíteni vagy véleményt írni.. ezzel kapcsolatban nagyon megköszönném!
2012. máj. 12. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos jó drivert töltöttél le?

[link]


Itt válaszd ki a megfelelő opciókat (a típust, az oprendszered típusát) és akkor biztosan jót töltesz le.

2012. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen jót töltöttem le és kb vagy 3 fajtát is letöltöttem és semmi hatás szerintem vagy a procival vagy már én sem tudom mi lehet a probléma.. mert ha elindítok egy játékot be csíkoz.. meg szaggat pedig alap játék :) meg ha divix es filmet nézek olyan kis fehér csíkok jelennek meg 1/10ed másodpercre és megy tovább kb úgy kell elképzelni mint a régi filmekben... néha néha.. szóval már azt sem tudom mi lehet a probléma most töltök megint egy más drivert.. :// de úgysem lesz jó szerintem..
2012. máj. 12. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!