Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért tudom ezeket eladni?

Mennyiért tudom ezeket eladni?

Figyelt kérdés

Egy új számítógépre gyűjtök, ezért eladom a mostanit ès még a PlayStation 2-et (kihasználatlanság miatt). Mennyit ének?


Gép:

Processzor: Intel Pentium Dual Core E5400 2,70GHz

Alaplap: ASRock G31 M -GS R2.0

Memória: Kingson 2x2Gb 800MHz DDR2

Videókártya: ATI RadeonHD 4600

Merevlemez:(Pontos típusszámot nem tudok) Samsung 1TB 7200rpm

CD/DVD olvasó/író: LG Super Multi ( itt sem tudok tipusszámot)


PS2:

-Slim verzió

-16MB MAX Memory memóriakártya

-4gamers SPC257 kontroller (az alap Sony kontroller tönkrement)

-Játékok: World War Zero: Iron Storm; Gran Turismo 4; Burnout3: Takedown; SOCOM US Navy. Seals; Brothers in Arms Road to Hill 30; Medal of Honor European Assault; Medal of Honor Rising Sun; Tom Clancy's Rainbow Six 3; Cold Winter(német nyelvű); Need for Speed Carbon; Need for Speed Underground 2; The Legend of Spyro: A New Beginning; Formula One 2001; Wallace and Gromit: The Curse of the Were-Rabbit; SSX3; GTA San Andreas+van egy Action Replay CD-m( csalókódokkal lehet vele elindítani a játékokat)



2013. dec. 21. 23:54
 1/6 BM-Striker ***** válasza:

gép 25k


Ps2: jó kérdés....

2013. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy processzorra nem a gyári hűtő van, hanem egy Artic Alpine 11 PLUS. Sokkal halkabb lett tőle a gép, még 4-8 óra játék után is. A gyári meg ennyi játék után már annyira pörgött, hogy majdnem elrepült a helyéről. :D
2013. dec. 22. 00:39
 3/6 anonim ***** válasza:
ps2 chippelt? játékok eredetiek?
2013. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A PS2 nem csippelt, hanem egy FreeMcBoot program van a kártyán, ami ugyan úgy elindít letöltött játékokat. Az a 16 játék meg eredeti.
2013. dec. 22. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor lássuk a ps2-őt

Mag a ps2 memkari joy alap cucc olyan 15-25e érhet [átlagár 20e]

A játékok viszont sajnos keveset érnek mivel ps2ő terén nem sokan játszanak eredeti játékokkal

Szerintem a játékokat vidd el valami üzletbe hogy mennyit adnának érte

Vagy tedd fel egy packba 30e ért


Csak 30e ért nem biztos hogy elviszik hiszen mamár 10-20e között kap egy ps2-őt chippelve

2013. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meghirdettem apródon 30.000-ért, lejjebb lehet alkudni. Köszönöm a segítséget!
2013. dec. 23. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!