Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért adhatom el ezeket?...

Mennyiért adhatom el ezeket? -ATI HD 5450 512MB videókártya. -ASRock G31M-S R2. 0 IntelŸ G31+ICH7 Chipsets alaplap -1GB DDR3 1333 Mhz RAM -4GB DDR3 1333 MhZ RAM Vagy magát a gépet: -2GB DDR3 RAM -Ez a videókártya és alaplap. -2.60 GhZ processzor

Figyelt kérdés

2013. dec. 18. 23:21
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Kevés az Infó! Táp egység pontos típusa? Processzor pontos típusa? A merevlemezt és a optikai meghajtót direkt hagytad ki?
2013. dec. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz...hogy tudom megnézni ezeket a dolgokat amit írtál? köszönöm!
2013. dec. 20. 08:42
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Ha a gépen van jelenleg is működő operációs rendszer, akkor az AIDA64 -el mindent megtudhatsz róla.

[link]

A tápot csak úgy tudhatod, meg ha az oldallapot leszeded és megnézed. De mivel nem tudod milyen alapból, így valószínűleg vásárláskor se figyeltél erre, ilyenkor meg valami gagyit sóznak rád a boltban.

2013. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Számítógép boltunk volt és a szerelőnk rakta össze a gépet. De már kb 1 éve volt és nem tudom mi van benne.

Azt tudom 2GB RAM 2.6GhZ processzor.

De letöltöm amit küldtél és megírom! :)

2013. dec. 20. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!