Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik alaplap lenne jobb egy...

Melyik alaplap lenne jobb egy i7 4770k -hoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek ezek az alaplapok közöl melyik lenne jobb egy i7 4770k -hoz?

-ASUS GRYPHON Z87

-ASROCK Fatal1ty Z87 Killer

-MSI Z87-G45 Gaming



2013. dec. 21. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tapasztalat szerint az ASrockot ajánlom ugyanis nekem is tőlük van az alaplapom és kifogástalanul dolgozik és nagyon gyors (mondjuk nekem ASrock B75M van).

De akkor is megbízható gyors.


Azért az ASUS se piskóta ám! :D

2013. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Annyiért amennyiért az i7-esed van már nem mind1 milyen alaplapot csapsz hozzá?!...Ha minőséget akarsz ASUS ha kicsit kevesebbed van MSI majd ha csóró vagy mint a legtöbb ember ASROCK...Minőségben ez sorrend...Nyilván mind a 3 jó...De ne várd h helyetted válasszon vki vagy h most elkezdjen neked regéket írni...ezek csak alaplapok...i7 mellé tök m1 melyik...De am nem leszólásból v vmi (pont ezért "pontoznak" itt le engem mindig xD)De látszik h pénz van de ennyire futotta...:DD Inteligencia hiány. Akinek nem inge nem veszi magára.
2013. dec. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!