Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mondható egy időt álló...

Ez mondható egy időt álló arányos gamer gépnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából már a családunk barátja majdnem mindent megrendelt úgyhogy nagyon nem változatotok, csak utólagos megerősítést kérnék.Ami lényeg volt az az arányosság. Tehát nem tettünk bele egy 50ezer forintos procit megy egy 150ezer forintos VGA-t.Szerintetek viszi a mai játékot ultrán? És jó gépnek fog számítani 3 évig?Valamint az i7-es procim az i7-esek között nevezhető közepesnek? Előre is köszi a választ!Íme:

Alaplap: AL ASR Extreme4 LGA2011 3XPCIE 2XUSB CrossFir

Processzor: Core i7 3820 3.6GHZ 10M

VGA:A r9 280x Vapor 3Gb (legjobb 280x-es)

Memória: 8gb (majd késöbb bővitem)

Ház: Sharkoon Vaya Value (bordó)

Ventilátor: VenCPU Corsair H55 vízhűtéses univerzális

Tápegység: Tap Chieftec 700W 12cm smart 80+ GPS

HDD: 1TB-os (késöbb bővitem)

SSD: 60 GB-os (késöbb bővitem)


Üdv:

Skatory


2013. dec. 17. 17:33
 1/3 Osynho ***** válasza:
Én aránytalannak érzem. i7 felesleges játékra, ilyen drága alaplapot se vennék, ilyen gépnél mehetne egy jobb ház, 60gb ssd nem éri meg a 120/128-asok mellett (nem tudom hogy gondolod később bővíteni a 60-ast), a táp se a legjobb választás, hdd-ből is nagyobbat venném, akkor később nem kell eladni/másikat venni. Amit a lapon és a procin spórolnál, az mehetne egy erősebb vga-ra (pl R9 290)
2013. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy írták - ár-érték arányban ennél sokkal jobb CPU/alaplap párost is találsz. Kapásból szükségtelen a vízhűtés. 60GB SSD is igazából kevés, hacsak nem kizárólag a windowsnak, de akkor már olyat vegyél, amire az aktuális game is felmehet.


Ezt inkább öld egy jobb VGA-ba (ha már gamert akarsz), egy nagyobb SSD-be, és máris sokkalta jobban járnál.

2013. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 macika55 ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Lehet olcsóbbat amibe bele megy a hűtő (kompatibilis)

[link]


[link]

2013. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!