Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy pici...

Szeretnék venni egy pici laptopot, el viszi ezeket a játékokat?

Figyelt kérdés

[link]


Viszi ezeket a játékokat 20-25 fps-el ?


GTA San , CS 1.6 v. CS Go , CoD 1-től 4-ig bármelyiket , Skyrim vagy bármi hasonló gépigényű játékot ?


Köszönöma válaszokat.


Vagy ha esetleg tudtok kb. 100.000 Ft alatti kb 11-13 colos kis laptopot azt megköszönném. :)



2013. dec. 17. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Aranyos kis laptop az szent de én vmit nem értek!

Intel® Celeron® 1007U (Dual-Core, 1.5 GHz)

Emellé minek 1600-as 4gb DDR3-as ram?! A proci édes kevés a ram nagyon nagy a vidi kari meg ..?! hol marad? Intel® HD Graphics integrált VGA vezérlő --> ennyi van kiírva x"D...

Nah ez az a laptop amit ne vegyél meg így ennyire hiányos infókkal :DD másikat ajánlani nemigen tudok h őszinte legyek lusta vagyok keresgélni! :DD De neked kell ember!! :DD te ne legyél az! :DD Majdcska találsz vmit ! Sok sikert!

2013. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 macika55 ***** válasza:

Sajnos kevés a kp.

Ám ezek jobbak:


[link]


[link]


[link]

2013. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy kis lepkefing gép csajoknak, ami netezésre, filmnézésre, office-ra való. Az ilyen kis "tizenpárcolos" kis suttyóságok mind ilyenek.


Újonnan 100k-ig vszeg nem fogsz találni normális gépet se, nemhogy olyat, amivel játszani is lehet.

2013. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csét, COD-ot nem vágom, én ilyenekkel sosem játszottam, de GTA San Andreas normálisan menne vele, ennél gyengébb IGP-vel is elmegy, viszont szvsz csak külső monitorral van értelme, egy ekkora kijelzővel nem lenne élmény játszani. Játékra ne netbookot vegyél, ennyiért asztali gépet kapnál AMD APU-val, amin GTA4 is vígan elfutna.
2013. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nah előszöris köszönöm a válaszokat. Elsősorban nem játékra kell , bár én ezt elfelejtettem említeni. Igazából tabletet szerettem volna venni ,de inkább netbook mellet döntöttem a widows miatt. Főként netezésre, filmnézésre, torrentezésre, pár böngészős játék , na és persze tanulásra (world, exel szükséges) használnám. Azért ez a pici méret mivel sokat utazok és nem szertnék nagy nehezen kezelhető laptopot. Nem igazán szeretnék többet költeni rá mivel hamarossan kocsi vásárlás....stb. A GTA San, CS ... Csak ráadás lenne számomra mivel ezzekkel szeretek játszani. (még asztali gépen a mai napig is. :) )


Még egyszer köszönöm a válaszokat. :-D

2013. dec. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!