Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyent kéne vennem?

Milyent kéne vennem?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy táblagepre vagy pediglen egy lap topra. Autocad, photoshop, 3d max programikat futtatnék rajta és persze filmet néznék + neteznék. Szetetnék egy hardveresen erős de még mrgfizethető gépet. Nem tudom hogy van e ilyen tablet mert ha van akkor vennék hozzá billentyűzetet de ha nincs akkor maradnék a laptop-nál. Olvasgattam fórumokat és sokakat megoszt a laptop vásárlás. Nekem a sony-k be jönnek es a samsungok is. Szamomra a kinézete is fontos. Tudnatok ajanlani? Max 160.000 ft köszönöm a válaszokat

2013. dec. 14. 00:14
 1/3 halalfalo ***** válasza:
A sony túlárazott, a samsungra pedig nem lehet tört windowst felrakni. Nekem a dell jön be leginkább, aztán a lenovo és az asus. Konkrét tipust most nem tudok mondani, de ebből a három típusból választanék.
2013. dec. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BM-Striker ***** válasza:

[link]


160 alatt ez legjobb gép.

2013. dec. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Maradok akkor dell és a lenovo kombónál.
2013. dec. 14. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!