Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kéne SSD-t vennem?

Miért kéne SSD-t vennem?

Figyelt kérdés
Nagyon ajánlják ismerőseim, hogy vegyek egy SSD-t, mert hogy milyen gyorsan bootol a gép, milyen gyorsan jön be a böngésző, stb. Ezzel nekem csak az "bajom", hogy nekem teljesen szükségtelen az, hogy 20 mp alatt bootoljon a gép, vagy 1 mp helyett 0.5 mp alatt jöjjön be a böngésző. Kérdem akkor, miért lenne nekem jó egy SSD? A válaszokat köszönöm! :)

2013. dec. 8. 20:46
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Ez meg miféle kérdés?! :D Ha nem akarod, hogy a géped gyorsabban működjön, akkor neked NEM KELL SSD !!!


Gondolom ezt akartad hallani. :)

2013. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor neked nem kell. Téma lezárva.
2013. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor neked nincs szükséged SSD-re :D

Ennyi előnye van, hogy sokkal gyorsabban tölt be minden. Nem is melegedik úgy, mint a hagyományos merevlemezek és nem is hangosak.

2013. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 macika55 ***** válasza:

Olvasd el az SSD ről a cikkeket.

Meg fogsz lepődni.

Minden egyes alkalmazást felgyorsít.

Az elérési ideje 100 szor kevesebb mint egy HDD-nek.

Amit a windows nem a ram-ba tölt az SSD gyorsabban írja és olvassa. STB

2013. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valahogy így voltam vele én is mint a kérdező.... aztán váltottam rendszerlemezt SSD-re, azóta a NASA-nak dolgozom :) ...kérdező váltsál nyugodtan, legalább megtudod milyen gyors a PC-d valójában
2013. dec. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!