Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek új tv-t kéne...

Szerintetek új tv-t kéne vennem? (lent! )

Figyelt kérdés
[link] egy ilyen tv-m van itthon.és most veszek egy xbox 360 e-t.szerintetek vegyek hozzá tv-t is vagy jó ez?

2013. dec. 1. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez kőkeményen pénzkérdés.

Nekem egy 12 éves Sony tévém van, legalább 20 kg, egy hatalmas monstrum, de ha most megütném a lottófőnyereményt,azonnal nekiadnám az első embernek, aki vinni akarja - ingyen.


Mindazonáltal karácsonyra egy okostelefonnak vagy egy IPAD-nek, vagy egy tabletnek ezerszer jobban örülnék, mint egy tévének.

2013. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jó az a tv, valamint ha már új tv vásárlásában is gondolkozol konzol mellé akkor szerintem sokkal inkább megérné elgondolkozni egy ps4/xbox one-on ha mindenképpen konzol kell.

Ha már kijött az új gen minek a régit venni?

2013. dec. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én is gondolkoztam xbox one-on(xbox fan vagyok) de ha már next gen konzolt veszek akkor azt nem ilyen tv mellé kéne :D annyi pénzem nincs.azért gondoltam h xbox 360 +egy ilyen tv: [link] .ennyi a keretem rá :/
2013. dec. 1. 09:55
 4/14 anonim ***** válasza:

De ez hülyeség :D

Ha kijön a tv + az xbox 360ra szánt pénzből az xbox one kit érdekel milyen tv-n játszod? Eleve azt bármikor cserélheted egy másik tv-re, mivel úgyse új már így nem veszítesz annyit x idő múltán az értékéből. Ellenben az xbox 360 ha újként veszed amint kibontod annyit veszít az árából, hogy már nem is éri meg eladni, így one-ra cserélni jóval drágább.

Persze ha használtan szerzel be egy olcsó darabot, akkor ez nem feltétlen áll fenn, viszont ha újonnan néztél xboxot is akkor hülyeség.

2013. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
mind1 de ezen a tv-n ami nekem van azon jó xbox-ozni vagy inkább vegyek egy full hd-st?
2013. dec. 1. 11:10
 6/14 anonim ***** válasza:

Persze jobb az fhd, de pl. xbox 360/ps3-on a mostani játékok szarabbul néznek ki fhd-ben, mert lebutítják őket azok szintjére.

Ezért mondom, hogy ha újonnan veszed és nem is a legolcsóbbat akkor hülyeség.

2013. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 BM-Striker ***** válasza:
360-on eleve 720p-ben futnak a játékok, tehát ez a tv tökéletesen használható vele.
2013. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
akkor nem kell vennem jobb tv-t?:O(bocs hülye vagyok xd)
2013. dec. 1. 12:17
 9/14 BM-Striker ***** válasza:
Nem kell új tv-t venned xbox 360 miatt.
2013. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi :) csak mert mikor tv-zek elég csúnya a kép(csak rtl-t nézek xd)
2013. dec. 1. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!