Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A PS4 GPU-ja körülbelül...

A PS4 GPU-ja körülbelül milyen PC-s GPU-val ér fel?

Figyelt kérdés
remélem, érthetően fogalmaztam :D

2013. dec. 11. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
A PlayStation 4 hardvere bivalyerős: a legújabb AMD Jaguar technológiára építő, nyolcmagos processzor mellett egy GCN-alapú AMD videókártya (ami nagyjából az Ati HD7000-es szériát jelenti a pécés fronton) is a gépben lapul: mindez korábban elképzelhetetlen látványt jelent majd. A gépben 500gb-os merevlemez és 8GB-nyi GDDR5 memória is helyett kapott, ez utóbbin egységesen osztozik a processzor és a videókártya.
2013. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BM-Striker ***** válasza:
54%
Kb 7870/270, de az nem lehet így összehasonlítani, a másmilyen szoftverkörnyezet miatt
2013. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ahogy elnéztem a Killzone: Shadow Fall is akadozik egy kicsit, szóval nem tudom, hogy kibírja-e ez is 6-7 évig mint az előző generáció
2013. dec. 11. 17:04
 4/6 BM-Striker ***** válasza:

A korai játékokkal az előző generációnál is voltak gondok.


Kell egy kis idő, amíg fejlesztők megszokják az új hardvert.

2013. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aztán az első hozzászóláson mi volt olyan leszavazni való?!:)
2013. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
pitcairn XT-vel közel azonos GPU van benne ( HD7870 ). Egy kis erődemonstrálás, hogy értsd. A PS3-nak a GPU-ja egy GeForce 7800 GTX-nek felel meg, ami 176 GFLOPS nyers teljesítménye ezzel szemben a ps4 1.84 TFLOPS nyers grafikus teljesítményt nyújt, tehát több, mint 10x-ét. Rettentő nagy a fejlődés, hidd el, bírni fogja még évekig a ps4.
2013. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!