Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Baj a laptopomat 12-15 órákat...

Baj a laptopomat 12-15 órákat használom?

Figyelt kérdés
2008. júl. 12. 19:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
nem, én is van mikor annyit használom
2008. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Van neked életed? Ha a munkádhoz kell illetve ahhoz, hogy megteremtsd a jobb létet a családodnak/magadnak akkor nem szóltam, de ez nem így van akkor szerintem baj! Nem mintha emígy nem lenne az, de akkor arról nem te tehetsz, és "muszáj ezt tenned".
2008. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze az előző kommentező még nem torrentezett :-)


Bajnak elvileg nem baj, de a laptopok hűtése nem erre lett kitalálva. Feltétlenül figyelj rá, hogy a ventillátort ne takarja semmi és ne melegedjen túlságosan. Én két kemény könyvre, mint pillérekre szoktam rakni vagy néha megemelem az alját, mert ha az asztalon van, túlságosan lefogja az alja felé néző ventillátort és rossz a hőcsere.


Ha erre figyelsz, nagy gond nem lehet

2008. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el torrenteztem és most is csinálom, de tudod szerintem a kérdező elméleti síkon kérdezte és nem a laptop használhatóságára volt kíváncsi! A torrent el van magától is nem kell előtte ülnöd.
2008. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szoktam torrentezni, nem nem dolgozom de szeretek netezni hajnalba és igy sokat használom és most szervizbe van mert 2 csavar valahogy kilazult kijöt és zárlatot csinált és ezért kérdem jah ez miatt kilazulhatott
2008. júl. 12. 23:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
a melegedésnek nemigen van köze a csavarokhoz...ha a ventillátor fokozott használatához van, akkor az sem a te hibád, hanem valakinek hosszú lehetett a műszak a futószalag mellett!
2008. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
lehet xd
2008. nov. 3. 16:03
 8/11 anonim válasza:
100%
attól függ milyen a laptopod,milyen a hűtése.Nekem is vannak olyan napok amikor 15 órákat töltök a gép előttXD.meg letöltök de nem baj . bírja azért van.
2009. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem van mikor 1hetet megy folyamatosan persze nincs leterhelve csak töltés megy :D de azér folyamatosan 1hét.... =) mondjuk ha 1hétig megy akkor ujraszoktam inditani néha memória frissités végett.
2010. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én pl berakom estére a hűtőbe amíg megy a letöltés nehogy túlmelegedjen meg télen is kinnt volt a teraszon fő a biztonság nemde !? :D:D:D na nem ám
2010. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!