Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sony Xperia L típusú telefonom...

Bokodi Márk kérdése:

Sony Xperia L típusú telefonomon megtelt az "eszköz memóriája". Ilyenkor mit kellene tenni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy jelzés a készüléktöl miszerint "kevés a szabad terület". Előzö telefonomnál nem volt ilyen gond, viszont most nem tudom mit lehetne csinálni vele. Valaki meg tudná mondani hogy mit kezdhetnék vele?(max eszköz tárhely 1.4Gb maradék szabad terület 179Mb).

2013. dec. 1. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Törölj le róla alkalmazásokat vagy egyéb dolgokat. Amúgy ez csak figyelmeztet, nem csinál semmit, telenyomhatod az egészet 0mb-ig akár.
2013. dec. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vegyél mirco SD kártyát, ha kell még hely
2013. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
alkalmazás alig van a telefonon, éppen ezért furcsállom a dolgot. Az előző telefonom is Sony volt (Sony Xperia Sola) viszont annál semmi ilyen gond nemvolt, még akkor sem mikor tele volt pakolva alkalmazásokkal.
2013. dec. 1. 23:34
 4/4 anonim válasza:
nekem a j-vel van ugyanez, teljesen belassult az egész, de semmit nem enged áthelyezni memóriakártyára. nem tudom, mit csinálhatnék
2013. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!