Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma Reggel a monitorom nem...

Ma Reggel a monitorom nem adott képet. Memória kártyát is cserélgettem, minden kábelt átnéztem, újradugdostam. De semmi . Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy szokatlan búgása a gépnek. Az alaplapé vagy a vidi kártyáé volt. Szóval, elkezdtem ma reggel nézegetni. A búgás elmúlt de képet még most se ad. Szerintetek mi lehet a baja?
2013. dec. 1. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már boot-oláskor sincs semmi kép,akkor vagy videokártya,vagy monitor.
2013. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem alaplap miatt volt hogy bekapcsolás után x idő múlva elment a kép, monitor meg csak villogott(ledje) aztán reset után se adott jelet, csak ha pihentettem 5-10percig. Alaplap csere és már jó
2013. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Esetleg házilag valami megoldás? Mondjuk a memória kártya nem lehet még a másik főbb probléma? Ha azt cserélgetem akkor esélytelen hogy jobb legyen? Amúgy tegnap még semmi baja nem volt, csak kicsit furcsább hangja volt és annyi.
2013. dec. 1. 13:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!