Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ssd tényleg annyira nagyon...

Az ssd tényleg annyira nagyon begyorsítja a gépet? Azon gondolkodom, hogy 2 terrás winyót vegyek, vagy 1 terrásat + 120 gigás ssd-t.

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 23:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Remek a video! En is lecsereltem az osszes gepemen (munka, otthoni, laptop) a HDD-ket SSD-re es eg es a fold a kulonbseg (plusz Linux oprendszer).

Mindenkeppen ajanlom az oprendszer futtatasat az SSD-n. Persze mellette lehet egy nagyobb kapacitasu HDD pl. adattarolasra (filmek, zene, kepek, stb.).

2013. nov. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

6:

Az élettartammal azért vitatkoznék, mert ugye ígérhetnek bármit, de egy vinyó átlagban 10 évet megél (igaz nagy a szórása), az SSD-k meg még nem éltek annyit, hogy utólag statisztikát lehessen róluk készíteni. Nálunk mindenesetre a cégnék 2 is tönkrement, és ok, hogy garancia van rá, de a bizalmas adatok miatt inkább vettek helyette újakat, mint hogy visszaküldjék.

2013. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A félreértések elkerülése végett, én nem azt mondom, hogy ne lenne az SSD átlagosan hosszabb élettartamú, viszont az tény, hogy ezt még statisztikával nem lehet alátámasztani, ahhoz túlzottan újdonságról van szó.


Emellett én is akarok venni, mert tényleg sokat számít a sebességben, a mai gépek többségében a lemezműveletek jelentik ugyanis a leggyengébb láncszemet, és ez még a legalsó kategóriánál is igaz, nem hogy a csúcs gépeknél.

2013. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!