Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes boltban összerakatni...

Érdemes boltban összerakatni a gépet? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Tehát. Megvenném előre az alkatrészeket egy másik boltban, de ott nem lehet összerakatni. Érdemes szerintetek másik számítógép alkatrész boltban összerakatni? Nem lehet olyan hogy lenyúlják az alkatrészeket és gyengébbeket raknak bele?(Mármint olyat amin nem látható különbség van)

Mi a véleményetek erről?



2013. nov. 25. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy lenyúlnák..


Ipon.hu-n is össze lehet rakni magadnak és gépösszeszerelést is végeznek:)

2013. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mint említettem, ahol én vásárolom ott nincs ilyen lehetőség.
2013. nov. 25. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod összerakni, rakasd össze máshol.

De nem venném meg a helyedben úgy az alkatrészeket hogy össze se tudom rakni, mert akkor valószínűleg a kompatibilitással sem vagy tisztába, hogy mi mihez kell...

Így a már említett oldalt javaslom én is, ott biztos hogy kompatibilis lesz, és össze szerelést is kérhetsz.

2013. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy, ha gondolod mondd el mire szeretnéd használ a gépet, mik az igényeid és mondj egy árat, összerakunk neked egyet.
2013. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kompatibiltással tisztában vagyok illetve már raktam is össze gépet, csak elég nagy összeg az amit a gépre költök és nem akarom elrontani...
2013. nov. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!