Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem támogatja rendesen...

Miért nem támogatja rendesen a Monitoromat a vga?

Figyelt kérdés
Monitorom egy LG Flatron W2234S [link] csak egy baj van vele nincs rajta DVI csak D-SUB.És valamiért a vga-nak nem tetszik a monitor , ha inf fájból feltelepítem ,akkor engedi az 1680x1050 Felbontást, de még így sem az igazi.A videó kártya Shapphire HD4830/512/DDR3 : [link] , De catalytban meg csak így lehet beállítani a felbontást [link] és semmi információt nem ad semmiről sem.Játéknál lehet jobban inkább észrevenni hogy nem tetszik neki a monitor.Arra gondoltam ha vennék a DVI-I(Dual Link)->D-Sub helyett egy DVI-A(DVI ANALOG)->D-sub hogy jó e lenne mert ez csak analóg jelet sugároz.

2013. nov. 25. 15:04
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Általában nagyon vékony (árnyékolás nélküli) D-Sub kábel nem ad át infót a monitorról.


Egyébként mi a konkrét probléma?

Nem tudsz megfelelő felbontást beállítani, vagy nagyon homályos-életlen?


A mellékelt képen látható felbontás és frekvencia megegyezik a leírásban szereplővel.

2013. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Játéknál olyat csinál hogy vízszintes átlátszó vonal van mikor fel nézek Olyan mintha rakná össze mintha nem tudna frissíteni a monitor ,de vissza áll normálisra csak akkor csinálja mikor mozgok fel-le nézek .Nagyon idegesítő hogy minden játéknál ezt csinálja .Megpróbáltam felvenni , de a felvételen normális volt az egész nem is lehet azon látni, ezért arra gondoltam nem tetszik neki a monitor és ha analóg kábelre váltok amit írtam az se biztos segít .Lehet váltanom kell monitort vagy videó kártyát
2013. nov. 25. 15:25
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Ilyen hibán kábelcsere nem hiszem hogy segítene.

Video driver frissítést próbáltál?


[link]

vagy

[link]

2013. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen próbáltam mindenféle drivert , a legrégebbitől a legújabbig .Most jelenleg a legújabb van rajta 13.9-es. Másik monitorral kéne letesztelnem vagy másik gépbe.De sajnos nem tudom. Alap nem tudja befolyásolni a vga-t mert elég szar alaplapot vettem vagy a táp is gagyi.

Win 7 x 64 bit

-Asrock n68-vs3 Fx

-Sapphire HD4830/512/DDR3 256bit

-4GB Kingston 1333 mHz (2x2Gb Dual Chanel)

-AMD Phenom IIx2 555 (2x3.2 Ghz)

-Táp : N-power 450 W

2013. nov. 26. 07:36
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Kíváncsi lennék milyen az az átlátszó vonal amit játék közben látsz, de a felvételen nem látszik (esetleg telefonnal készíts egy képet és töltsd fel).


Ha olyan, mintha belülről látnál egy modellt/szobrot, akkor az inkább a videokártyára utal, vagy a driverére. Lehet hogy tényleg kártyacsere lesz a vége

2013. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!