Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a rossz alaplap vagy táp?

Mi a rossz alaplap vagy táp?

Figyelt kérdés
Minap az a dolog ért hogy gépezés közben befagyott a vinyom(gépházon vinyo munkat jelzo led nem vilagitott stb). Elöször a vinyot hittem rossznak de egy masik vinyoval is ez tortent ( mar be sem kapcsol mert nem tudja beolvasni a fajlokat.). Havernal kilett probalva mind kettő es tokeletesen mukodott. Ebbol arra jutottam hogy az alaplap rossz. De egy masik ismerosom azt mondta hogy lehet a tap a baj mert nem ad aramot . Szerintetek melyik allitas igaz az hogy az alaplap miatt rossz vagy hogy a tap nem ad aramot? ( a tap 1 eves FSP hexa 400W alaplap pedig ECS markaju)

2013. nov. 24. 22:15
 1/7 Rábai Péter94 válasza:
Amikor elinditod a gepet a táp duruzsol ,esetleg pörög a ventillátorja ??? Mert akkor az tuti jo ....az alaplappal meg az a helyzet hogy ha be tudja hozni a bioszt akkor jo ha nem akkor tény az alaplapod halt meg...nezd meg irj vissza segitek.
2013. nov. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A táp pörög folyamatosan. Az alaplap meg 10elinditasbol kb. 3 szor hozza be a biost.
2013. nov. 25. 05:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Csinaltam 1 gyorst tesztet. 1re elindul utanna befagy majd 7 imditast csinaltam abbol 1sem hozta be a biost
2013. nov. 25. 05:42
 4/7 Rábai Péter94 válasza:
Alaplap csere megoldja ...milyen gyártmányú és típusú alaplapod van ?
2013. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ECS MCP61m-M3 .

és szerinted milyet válasszak újnak ? Asus AsRock Gigabyt ?

én személyem szerint Asrockban találtam a legjobb AM3-as alaplapokat.

2013. nov. 25. 19:25
 6/7 Rábai Péter94 válasza:

Ha nincs túl sok pénzed ezt ajánlom ... [link]

hameg valami komolyat akkor pedig ezt : [link]

2013. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
MicroATX kene. De azert koszi .
2013. nov. 27. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!