Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép bővítés. Segítség,...

Számítógép bővítés. Segítség, nyomi vagyok hozzá :D Milyen kártyát vegyek?

Figyelt kérdés

Szóval Videokártyát szeretnék venni a gépembe. A konfig [everest home közreműködésével]:


Alaplap - Asus P5KPL-CM

Cpu - Dual Core Intel pentium D930 3030 Mhz (15x202)

Ram - 2 giga ddr2

Táp - MTech 420 W (KOB-AP4420XA)


Nos integrált kártyával tolom. Ez játékoknál több kevesebb sikert eredményez. Quake 3 még elmegy... de egy cod 2 már felejtős :/


Használt videókártyában gondolkodom, nem szeretnék túl sokat beleölni, mert már nem nagyon szoktam gamelni.

Amihez elv hozzá tudnék jutni egy Inno3d 8800 gt 512 MB.

Ez egyáltalán elfutna a géppen? (Tápra értendő leginkább, mert 4v6 pines kéne a kártyába, de gyanús hogy a tápon nincsen alapból)


És kérnék szépen tanácsot, hogy egyáltalán milyen videókártyában gondolkodjak, hogy mondjuk eljuttassam egy ghost recon online szintig. Teljesen analfabéta vagyok a dologban... úgyh rengeteget segítene ha konkrét terméknevet kaphatnék :), de az irányelvekért is roppant hálás vagyok :)



2013. nov. 24. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi a keret??
2013. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10.000 max, de minnél olcsóbb annál jobb :)
2013. nov. 24. 19:43
 3/5 macika55 ***** válasza:

[link]

Valami ilyenre gondoltál?

A csatlakozó nem gond mert molex 4-6 pines átalakító kapható.

2013. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 macika55 ***** válasza:

Vagy ez [link]


Nézelődj.

2013. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva semmire nem gondoltam még, de köszi. Alapnak jó lesz :)


A 8800 GT-re a választ senki nem tudja? :/

2013. nov. 24. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!