Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hardverek fontosak a...

Milyen hardverek fontosak a gépben egy videójáték számára?

Figyelt kérdés
Folyamatosan bővítem a gépem, hogy jobban fussanak a játékok rajta, már bővítettem RAM-ot és vettem videókártyát, de most nem tudom mit vegyek. Mi az ami lényegesebben tudná növelni a teljesítményt? És az után mit érdemes venni (örülnék ha írnátok valami sorrendet)?

2013. máj. 16. 19:56
 1/6 Komplikato ***** válasza:
Ezt így a jelenlegi gép ismerete nélkül? Ha elég régi a gép, akkor a bővítések sem fognak segíteni. Ha eléggé új, tudunk adni tanácsot, de nem látatlanban.
2013. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jocca666 válasza:

Véleményem szerint a legfontosabb a videókártya, amitől főgg ugye a megjelenés ill. ez az egyik lehetőség a játék "akadásának" kiküszöbölésében.

A második legfontosabb a RAM, ami szintén akadásmentességet biztosít.

A processzort a játékok nem nagyon eszik, egy közepes kétmagos processzorral nem sok játék van ami nem megy el.

2013. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj de honnan a retekből tudnánk,anélkül hogy ismernénk a konfigodat?
2013. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BM-Striker ***** válasza:

VGA, CPU, ram. Ha valamyelyik nem elég, a játéknak akkor a játék "akadni fog".


Most milyen géped van?

2013. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Processor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs)

Memory 4GB RAM

Hard Drive 700 GB

Motherboard Gigabyte GA-P35-DS3L

Video Card ASUS HD7750 series

2013. máj. 16. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Köss RAID-ba két teljesen egyforma HDD-t így nem fog akadni töltögetésnél, és tegyél hozzá még 4Gb RAM-ot.

A tápról ne feledkezz meg soha, nehogy elpukkanjon!

Megjegyzem azért egy HD7770-essel sokkal jobban jártál volna....

2013. jún. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!