Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szaggat és recseg a hang,...

Szaggat és recseg a hang, akadozik az egérkurzor. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdte ezeket csinálni a számítógépem. Hiába van minden program kikapcsolva, a cpu sincs teljesen kihasználva..mégis szaggat a hang, recseg. Már a windows bekapcsolásánál is. Ha megnyitok valamit elkezd szaggatni, akadozni az egérkurzor mozgása. Újra telepítettem a gépet és a drivereket is frissítettem kétszer is, de a probléma megmaradt. Nem tudom hogy van-e köze hozzá, de kb azóta csinálja ezt amióta átváltottam 120 megabites internetre és beleraktam a gépbe egy 1Gb-s hálókártyát. Szerintetek mi lehet a baja?

2013. nov. 22. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is csinált régen ilyeneket. A vinyó volt a baja.
2013. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na a vinyóra nem is gondoltam. Átdugtam a sata kábelt egy másikba és most úgy tűnik hogy jó. :D Köszi! :D
2013. nov. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!