Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MItől áll meg egy pillaantzra...

MItől áll meg egy pillaantzra vagy szaggat be a hang?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám , hogy ha hallgatok zenét akkor közbe csinálok mást van mikor megáll egy pillanatra a hang vagy beszaggat...előző gépemmel is ez a probléma lépett elő végül már szinte nem is lehtett hallgatni mert végig beakadt ha már a youtubról elkattintottam..most vettem nem rég új alkatrészeket egyideig semmi nem volt, de most néha újra elkezdi ez is..mikor a processzort teljesen kihasználja a gép általába akkor de van amikor csak simán..mitől lehet ez? egy közös van a 2 gépbe a táp.. lehet hogy az teszi tönkre? mert az tudom hogy vacak 400W-os 3500Ft-os táp...
2013. nov. 22. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nem! hány magos proceszor van benne? illetve a memória kártya, hangkártya?
2013. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 magos AMD Athlon II X3 450 , 8 GB DD3 1333Mhz CSX ram , a hangkártya integrált Realtek 8 csatornás hang kodek
2013. nov. 22. 18:02
 3/3 A kérdező kommentje:
előző gépbe caleron 2.7 Ghz, 1,25GB ram volt de ott is integrált hangkrátya.. dehát az előtt semmi oprobléma nem volt vele régebben , és akkor felmerült ez a probléma és talán ha jól emlékszem pont az után miután belevettem azt a tápot.. azért is gyanakszom arra, tehát minden lelett cserélve kivéve a táp...
2013. nov. 22. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!