Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyors segítség kéne pls!...

Gyors segítség kéne pls! Válaszok?

Figyelt kérdés
mielőtt újratelepítettem volna a gépem indulás előtt mindig kiírta melyik winchester akarom elindítani mert kettő és most hogy újraraktam a gépet automatikusan elindítsa az egyiket ha berakom a másikat azt akkor sem indítsa el,mit tegyek szerintetek?
2009. nov. 19. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ad1.: olvasd el, h mit írsz.

Ad2.: Értelmetlen kérdés, mert az elindítás érvényes, vagyis használhatod mind2 meghajtót, csak az a különbség, hogy most nem kezeli le azt, hogy mind2 meghajtón van indítható rendszer (aka. egy-egy XP) Aminek alapból nem sok értelme van....egy boot programmal meg lehet oldani, hogy megint tudj mind2 helyről indítani, de értelme szerintem nincs.


üdv!

2009. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

megpróbálom értelmesebben leírni

az én winchesterem az alapból benne van a gépbe és az el is indul de apámé külön van és az be kell rakni hogy ha azt akarja használni de hiába rakja be akkoris az enyém indul el.

2009. nov. 19. 17:09
 3/3 A kérdező kommentje:
oké köszi a segitséget :)
2009. nov. 19. 23:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!