Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mag unlock mellékhatás megoldá...

Sün18 kérdése:

Mag unlock mellékhatás megoldása, hogy?

Figyelt kérdés
Mag unlock mellékhatásaként ilyen lett egy pár oldal/kép: [link] Ezen kívül tökéletes működik a CPU. Erre valaki nem tud valami megoldást, vagy azt h mi lehet rossz a CPU-ban?

2013. nov. 19. 23:54
 1/6 BM-Striker ***** válasza:
A letiltott mag rossz a cpu-ban.
2013. nov. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, erre én is rájöttem h van egy kis gebasz, de ezt nem lehet valahogy orvosolni? :) Mert csak a böngészőnél jön elő :D
2013. nov. 20. 18:49
 3/6 BM-Striker ***** válasza:

Próbáld meg lecsökkenteni unlockolt mag órejlelét.


Alpfeszültségen megy?

2013. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam, minden feszen és minden szorzón. Nem értem. Furcsa mert ha az unlock engedélyezve van, de csak az első 2 mag fut akkor is előjön, viszont ha az unlock levan tiltba, és ugyancsak az 1. két mag megy akkor meg nem... :)
2013. nov. 20. 19:33
 5/6 BM-Striker ***** válasza:

Akkor nincs mit tenni...


Ez Phenom 555?

2013. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahha, igazából nekem volt egy ami 3 magon ment tökéletesen, most cseréltem haverommal (+3k) neki ez megy 4 magon viszont van benne ez a szar bug. Am szép és jó most toltam vele kb 1 órát BF4-et és ment high-on egy hd 7790-en mellet, sajnos a másik ezt nem tudja, de vissza cserélem, nehogy már olyan gép amin nem lehet yt-ozni :D De lehet h majd fektettetek egy FX 6300-ba :)
2013. nov. 20. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!