Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Corsair Carbide R500 segítség?...

Corsair Carbide R500 segítség? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék új gépet összerakni és egy ilyen házat néztem ki. És minden oké, de ugyebár 3 venti van alapból és hát ez lenne a problémám, hogy kell-e hozzá külön venni ventillátor szabályzót pl. Kaze Master-t, hogy legyen mire rá kötni őket, mert nem hiszem, hogy az alaplapon van elég hely neki. :/


Leendő konfiguráció:

táp: Cooler Master GX550W

alaplap: Asus M5A97 evo r2.0

proci: AMD FX 6300

ram: Kingston HyperX Blue 4gb

vga: Sapphire R9 270x Vapor X


Válaszokat előre köszönöm. :)



#ventilátor #Corsair #Kaze Master #Corsair Carbide R500
2013. nov. 18. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod kérdezni olyanoktól akiknek van ilyen házuk:)


[link]

2013. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez egy CM koppintás.

[link]

Ez az eredeti széria. és kicsit jobb a kialakítása is, pl. gomb felül... meg ez eredeti, márkásabb, és 5kval olcsóbb.

CM-nél ez kb. a harmadik verzió belőle. az eggyel régebbit ahol a reset a power mellett van 18-ért megkapod, ha még kapható.

2013. nov. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, kiegészítés, nekem az egyel régebbi van a CM-ből azért vágom és nekem alapból volt hozzá minden kábel ami a +coolereknek kell. (3 pines power csatik elosztóval), és előlapi bekötésnél köti a beépített szabályzott ami van a házba alapból. Nekem agyonhúzott (5,4GHz) 2600k miatt +8 db cooler tökéletesen megy vele...
2013. nov. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!