Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Corsair Carbide 300R gépházról...

Corsair Carbide 300R gépházról véleményetek? 25k-ig milyet ajánlotok még?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a tetejére lesz hűtőradiátor esetleg 2 ventillátor akkor tökéletes , ha nem akkor is csak kell venned porfiltert mert oda nem kapsz . Corsair , gondolom lehet rá kapni mágneses porfiltert.

Zalman Z9-ről is olvastam elég sok dolgot de nagy hátránya hogy az alaplap mögötti kábelozás "kilóg" , kevés a hely a kábeloknak

Ha egy szép gépházat szeretnél venni ajánlom a Zalman Z12/Cooler Master CM 690 I/II/III > Olcsó , tágas , halk .

2013. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Corsair Carbide 400R 26 ezer iPon-on. Én olyat vettem, valami hihetetlenül jó a kinézete és a hűtése is. Rengeteg hely van benn, a kábelezés is jó, még nem moduláris táppal is. Alapból 3 venti van benn, de rakhatsz bele többet is, vízhűtés röhögve elfér benn. Egyszóval: ajánlom.
2013. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem Z9 Plus van, és simán elrendezhető a kábelezés úgy, hogy ne "lógjon ki", nagyon masszív és tágas ház (és szerintem még jól is néz ki.)

Alapban van hozzá 4 venti + ventivezérlő + hőfokkijelző meg 2 porszűrő, ami szerintem azért elég jó.

Dönts belátásod szerint, a Corsair is megéri.

2013. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!