Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha van két HD7750 2GD3, akkor...

Ha van két HD7750 2GD3, akkor milyen alaplapot vegyek mellé?

Figyelt kérdés

AMD: A8 5600K - 3,8Ghz (FM2)

RAM: 2x4 GB 1600 Mhz



2013. nov. 15. 19:56
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
Crossfire -öset. ;) Összeghatár?
2013. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Legfeljebb a 20.000 Ft. Én szerintem ez lenne a legjobb bele: [link]

(18.097 Ft)

2013. nov. 15. 21:12
 3/9 anonim válasza:
Ahogy látom ebbe az alaplapba van integrált videokártya, én nem szeretem ha van benne integrált videokártya de amúgy jó az az alaplap
2013. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 P.O.C. ***** válasza:

#3: Szerintem csak akkor szólalj meg számítástechnikai fórumokba, ha legalább minimálisan értesz hozzá.

Az AMD FM1 és FM2 platformjaiba már nem létezik olyan fogalom, hogy alaplapra integrált VGA, ugyanis a VGA -t már a processzorba integrálják. Következésképpen, minden FM2 -es alaplapon található valamilyen video kivezetés D-SUB, DVI-D vagy HDMI) (Ház feladat: Guglizz a következőre és tanulj: APU).


Kérdező: Nem rossz kis alaplap, de a jövőt tekintve inkább FM2+ alaplapba ruházz be. Természetesen ugyan úgy kezeli a sima FM2 -es procikat, de ahhoz még lesznek majd új procik így fejleszthetőbb lesz a géped, az árkülönbség pedig minimális.

Én a helyedbe ezt venném:

[link]

Vagy ha ragaszkodsz a Gigabyte -hoz, akkor ezt:

[link]

2013. nov. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem őket. Szóval akkor lehet FM2+, ugyanúgy működni fog, nem lesz eltérés? Szerintem az ASROCK alaplap jobban megéri, nincs szükségem 3 PCI-E 1X csatoló felületből, a lényeg, hogy lehessen bele 2 videokártyát tenni.
2013. nov. 16. 10:33
 6/9 P.O.C. ***** válasza:

Nem lesz eltérés. Csak pozitívuma lesz, mert kezelni fogja majd az FM2+ -os procikat is a későbbiekben.

Itt a jelenlegi processzor támogatási lista:

[link]

2013. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És pontosan mit is jelent az, hogy PCI-E 16X 2.0? Mitől más, mint a 3.0? Az jobb? Mindegyikre rálehet rakni a VGA-t? Nem lesz eltérés?
2013. nov. 16. 14:32
 8/9 P.O.C. ***** válasza:

PCI-E verziók. Felülről kompatibilisek. Vagyis a 3.0 -ás verzióba bele tudod rakni a 2.0 -ás és az 1.0 -ás kártyát is gond nélkül.

Sebességben és a PCI-E foglalatról maximálisan felvehető feszültségben különböznek.

Bővebb infó:

[link]

2013. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aha. Szóval az az ASRock alaplap lesz. Két ilyen videokártya mennyire lesz erősebb, mint egy? Az alaplap rásegít még a teljesítményre vagy csak a VGa(k)-tól függ? Az FPS játékokat (konkrétan CoD, BF, Far Cry) vinni fogja, támogatott?
2013. nov. 17. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!