Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot vegyek 20-23...

Milyen alaplapot vegyek 20-23 ezerért?

Figyelt kérdés
ATX - es kéne, és AM3+ os proceszor foglalat.Ha írtok valamilyen alaplapot, némi indoklást is hozzá, hogy miért választottátok :D, Köszi szépen előre is!
2013. nov. 11. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Asus M5A97 R2.0


Asus M5A97 EVO R2.0


Gigabyte GA-970A UD3

2013. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a ASRock 990FX Extreme3-t ajánlanám. Megbízható és elég strapabíró. Akinek AM3+-os konfigot raktam össze, annak legtöbbször ezt ajánlottam.
2013. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Asroc 990 fx extrem 3 on én is gondolkodtam, sok helyen láttam configba...Hmm.. Lehet ez lenne a legjobb választás.Köszi a választ, sokat segítettél!
2013. nov. 11. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit.
2013. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Na azért az Extreme 3 a közelébe se ér az Evo R2.0-nek.


Az Asrock 4+1 fázisú táppal szerelt,míg az Asus 6+2+2,ami sokkal stabilabb működést/tuning lehetőséget biztosít,nem beszélve a sokkal komolyabb bordákról.


Az Asrock egyetlen előnye a 990-es chipset,de ennek csak több kártyás rendszernél van előnye.


AM3+ platformon hanyagolandó az Asrock

2013. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát mit ne mondjak, én pl pont ezt az Asus lapot nem használnám a negatív visszajelzések miatt.

Meg még a legtöbben mindig ott tartanak, hogy az ASUS lapok nem használják ki megfelelően a chipset-et és van benne igazság, hacsak a lapok felszereltségét is nézzük.

2013. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!