Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom hirtelen kikapcsolt...

A laptopom hirtelen kikapcsolt! Mi történt?

Figyelt kérdés
Éppen néztem egy filmet, amikor elsötétült a képernyő és fél perc múlva leállt a laptop. Amikor vissza akartam kapcsolni akkor csak annyit csinált,hogy el kezdett villogni egy gomb alul(3 darab jelző egymás mellett a bekapcsolást meg ezeket jelzik és ami villogott annál egy kis villám jel van nem tudom mit jelent). És most nem kapcsol be. Remélem nem romlott el nagyon sürgős légyszi válaszoljatok!!!!!
2009. nov. 17. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a kis villámjel "villog", akkor jó eséllyel lemerült az akku... Mert azt nem írtad, hogy miről üzemeltetted.

De az is lehet, hogy kicsit "túlhajtottad", és túlmelegedett. Ezer meg egy oka lehet.

2009. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tap gondok lesznek szerintem is.

Rakd ra toltore es probald feltolteni az akksit de kozbe ne kapcsold be varj vele. (valszeg teljesen lemerul)


Jotanacs ha surun hasznalod otthon a gepet akkor vedd ki az akksit mert ha folyamatosan csorog bele a ménkü megrovidited egyebkent is rovid palyafutasat a foldon.

2009. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi nektek:) am már kiderült, hogy elromlott az aksi töltője. és am nem is tudtam hogy nem szabad mindig rajtahagyni ezentúl leszedem majd. köszi:)
2009. nov. 18. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!